Arçelik Servisi

Arcelik Servisi

Arızalı beyaz eşyalarınız dan beklediğiniz en iyi verimi alabilmeniz için Arçelik servisi iletişim numaralarımızdan haftanın her günü doğrudan çağrı merkezimize ulaşabilir, servis numaralarımızdan kayıt oluşturabilirsiniz. Arçelik kombi, Arçelik buzdolabı, Arçelik derin dondurucu, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik kurutma makinesi ve Arçelik fırın servis hizmetleri sunmaktayız.

Arçelik servisi olarak oluşturmuş olduğunuz teknik servis kayıtları için aynı gün servis ekibi yönlendirmekte, verdiğimiz hizmetler ve kullandığımız yedek parçalar garanti kapsamımızda olacaktır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Güler yüzlü hizmetimiz, memnun müşterilerimiz, uygun fiyatlarımız ve olumlu geri dönüşlerle devamlı büyümekte, servis kapasitemizi de her geçen gün arttırmak tayız. İstanbul’un çeşitli bölgelerine servis hizmeti sağlayan ve kurumsal bir firma olan Arçelik Revizyon Merkezi bakım, arıza ve onarımda 14 Yıllık tecrübesiyle bu sektörde servis hizmeti vermektedir. Verilen Arçelik servis hizmetinde 1 yıl içerisinde onarımı yapılan ürünün tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Arçelik Servisi Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa bölgesi kapsamında servis hizmeti verdiğimiz semtlerde arızaların çözülmesi konusunda ve hızlı parça temini ile sizlere en iyi Arçelik servis hizmetini sunmak için bir telefon kadar yakınız. Arçelik teknik servis olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizler için fazlasıyla önem taşımaktadır. Çünkü hayatımıza yerleşmiş ve yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan bu ürünler, bozulma yada arızalanması durumlarında hayatımızı olumsuz olarak etkilemektedirler.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak teknik ekiplerimiz tamir, bakım ve arıza tespit ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır. Çünkü kaliteli hizmetin adresi, Avrupa yakasının sayılı servislerinden olan firmamızdan garantili, hızlı ve dürüst hizmet almak sizlerinde hakkı!

bölgelerine ve bu ilçelerde bulunan tüm semtlere beyaz eşya servis hizmeti sağlayan büyük bir servis ağımız bulunmaktadır. Cihazınız garanti kapsamında ise yetkili firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle servis numaralarımızdan iletişime geçip, çağrı merkezinden alınan servis kaydı ile çözüm odaklı ve profesyonel hizmetin keyfini çıkarmaktır!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arıza Kaydı Oluştur
error: Content is protected !!