Bosch Servisi

Bosch Servisi

Arızalanan beyaz eşyalarınız dan beklediğiniz performansı almanız için Bosch servisi olarak haftanın tüm günleri teknik hizmet sağlamaktayız. Çözüm odaklı servislerimiz sayesinde arızaları en kısa süre içerisinde tamir edilmektedir. Bosch kombi, Bosch buzdolabı, Bosch derin dondurucu,  Bosch çamaşır makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Bosch kurutma makinesi ve fırın servis hizmetleri sunmaktayız.

Bulunduğumuz sektör içerisinde servis hizmetimizden ve yapılan işlemlerden hiçbir şekilde memnun kalmayan, mağdur olan müşterimiz bulunmamaktadır. Bosch servisinden oluşturmuş olduğunuz servis kayıtları aynı gün servis ekiplerine yönlendirilmekte, verdiğimiz hizmetler ve kullandığımız yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamında kabul edilmektedir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bugünler de en tercih edilen markalardan biri olan Bosch sağlamlığı ve satış sonrası servisleri ile göz doldurmaktadır. Avrupa yakası servisleri arasında fiyat ve hizmet konusunda sayılı firmalar arasındayız. Uygun fiyatlar ve memnun müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle devamlı büyümekte ve servis kapasitemizi her geçen gün büyütmekteyiz.

İstanbul’un çeşitli ilçelerine Bosch beyaz eşya servisi hizmeti sağlayan ve kurumsal bir firma olan Bosch Revizyon Merkezi bakım, arıza ve onarımda 14 Yıllık tecrübesiyle bu sektörde servis hizmeti vermektedir. Servis hizmeti almak için yapmanız gereken sadece servis numaraları yada çağrı merkezimize ulaşıp kayıt oluşturmaktır. Kaliteli hizmet almak sizinde hakkınız!

Bosch Servisi Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa bölgesi kapsamında Bosch servisi hizmeti verdiğimiz semtlerde arızaların çözülmesi konusunda ve hızlı parça tedariki ile sizlere en iyi Bosch servis hizmetini sunmak için bir telefon kadar yakınız. Bosch teknik servisi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizler için fazlasıyla önem taşımaktadır. Çünkü hayatımıza yerleşmiş ve yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan bu ürünler, bozulma ya da arızalanma durumlarında hayatımızı olumsuz olarak etkilemektedirler.

Bosch beyaz eşya servisi olarak teknik ekiplerimiz tamir, bakım ve arıza tespit ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır. Çünkü kaliteli hizmetin adresi, Avrupa yakasının sayılı servislerinden olan firmamızdan garantili, hızlı ve dürüst hizmet almak sizlerinde hakkı!

Avrupa yakası ilçelerine ve bu ilçelerde bulunan tüm semtlere servis hizmeti sağlayan büyük bir servis ağımız bulunmaktadır. Kurulduğumuz günden beri bütün müşterilerimize Bosch beyaz eşya servis olarak eksiksiz ve dürüst bir teknik hizmet sağladığımızı açıkça söyleyebiliriz. Cihazınız garanti kapsamında ise yetkili firma ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey bizimle Bosch servis numaralarımızdan iletişime geçip, çağrı merkezimizden oluşturacağınız arıza kaydı sayesinde çözüm odaklı ve profesyonel hizmetin keyfini çıkarmaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arıza Kaydı Oluştur
error: Content is protected !!