Loading…

Aynı Gün Servis Hizmeti

Avrupa (0212) 545 00 88
Servis İletişim

Büyükçekmece Arçelik Servisi

Beyaz eşya alımı kadar tamiri ve bakımı da çok önemlidir. Her yıl satın alınan binlerce beyaz eşya bozulup bir kenara atılmaktadır. Bunun önüne geçmeyi hedefleyen Büyükçekmece Arçelik Servisi, beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını üstlenerek cihazlarınızın eski performansına kavuşmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Kaliteli servis anlayışından kesinlikle ödün vermeyen Büyükçekmece Arçelik Servisine haftanın her günü 0212 545 00 88 numaralı telefonumuzdan servis kaydı oluşturabilirsiniz. Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucu, derin dondurucu, kombi, fırın gibi ürünleriniz için çok geniş bir servis ağına sahip olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın!

Büyükçekmece Arçelik Servisi Hizmet Bölgeleri

 • 19Mayıs Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Ahmediye Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Alkent2000 Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Bahçelievler Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Batıköy Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Celaliye Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Dizdariye Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Fatih Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Güzelce Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Hürriyet Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Kamiloba Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Karaağaç Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Kumburgaz Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Mimarsinan Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Muratbey Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Muratçeşme Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Türkoba Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Ulus Mahallesi Arçelik Servisi,
 • Yeni Mahalle Arçelik Servisidir.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Servisi

Müşterilerine karşı özenli ve işine sadık bir Arçelik buzdolabı servisi imkanı bulabileceğiniz Büyükçekmece Arçelik Servisi’nden memnun kalacaksınız. Beyaz eşyalarınızın kontrollerini ve bakımını yaptırabileceğiniz servisimizde her hangi bir arıza durumunda, çağrı merkezimizden aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Büyükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi servisi hizmetimizden haftanın her günü yararlanabilirsiniz. Haftanın 7 gün Büyükçekmece ve çevresindeki ilçelerde hizmet veren Arçelik servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Büyükçekmece Arçelik servisi olarak garanti kapsamına girmeyen, bozulan tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını üstlenmekteyiz. En küçük ayrıntısına kadar dikkat ettiğimiz ürünlerinizi tıpkı ilk halindeymiş gibi kullanabilirsiniz.

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Büyükçekmece’de özellikle ev hanımlarının 1 numaralı yardımcısı Arçelik bulaşık makinesi servisi hizmetimizle tercih edilen bir firmayız. Yaptığımız tüm servis hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yapmaktayız. Yapılan işlem sonrasında garanti kapsamına alınan cihazınızı eski performansı ile kullanabilirsiniz.

Büyükçekmece Arçelik kombi servisi

Parça değişimi gerektiren konularda orijinal yedek parça temini sunmaktayız. Değiştirdiğimiz her parça için ve yapılan işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Konu Arçelik kombi servisi olduğunda ise tüm kombilerin yıllık bakımını büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Ayrıca arıza ve onarım bakımında da hızlı hizmet sunduğumuz Büyükçekmece Arçelik servinden aldığınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin ardından beyaz eşyalarınızı fabrikadan çıktığı ilk günkü performansı ile kullanabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Arızaları

Arçelik Çamaşır makinası arızaları: Arçelik çamaşır makinası çok ses yapıyor, Arçelik çamaşır makinası su akıtıyor, Arçelik çamaşır makinası su almıyor. Arçelik çamaşır makinası deterjan almıyor, Arçelik çamaşır makinası temiz yıkamıyor, Arçelik çamaşır makinası su boşaltmıyor, Arçelik çamaşır makinası kazan dönmüyor. Arçelik çamaşır makinası çamaşırları yırtıyor, Arçelik çamaşır makinası sıkma yapmıyor, Arçelik çamaşır makinası kapağı açılmıyor, Arçelik çamaşır makinası sigorta attırıyor, Arçelik çamaşır makinası arıza kodu veriyor gibi arıza durumlarında.

Arçelik Bulaşık makinası arızaları: Arçelik bulaşık makinası ses yapıyor, Arçelik bulaşık makinası su akıtıyor, Arçelik bulaşık makinası su almıyor, Arçelik bulaşık makinası deterjan almıyor, Arçelik bulaşık makinası temiz yıkamıyor, Arçelik bulaşık makinası su boşaltmıyor, Arçelik bulaşık makinası kapağı kapanmıyor, Arçelik bulaşık makinası arıza kodu veriyor gibi arıza durumlarında.

Arçelik Buzdolabı arızaları: Arçelik buzdolabım soğutmuyor, Arçelik buzdolabım çok ses yapıyor, Arçelik buzdolabım su akıtıyor, Arçelik buzdolabı kapağı kapanmıyor. Arçelik buzdolabı arıza kodu veriyor, Arçelik buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Arçelik buzdolabı devreye girmiyor, Arçelik buzdolabım sigorta attırıyor gibi arıza durumlarında.

Arçelik Kurutma Makinası arızaları: Arçelik kurutma makinası ısıtmıyor, Arçelik kurutma makinası su akıtıyor, Arçelik kurutma makinası çalışıyor, Arçelik kurutma makinası çok ses çıkarıyor, Arçelik kurutma makinası sigorta attırıyor gibi arıza durumlarında

Arçelik Fırın arızaları: Arçelik fırınım ısıtmıyor, Arçelik fırınım çok ses çıkarıyor, Arçelik fırınım ocak gözleri yanmıyor, Arçelik fırınım sigorta attırıyor, Arçelik fırınım uyarı ve arıza kodu veriyor

Arçelik Kombiarızaları: Arçelik kombim çok ses yapıyor, Arçelik kombim su akıtıyor, Arçelik kombim arıza kodu veriyor, Arçelik kombim devreye girmiyor. Arçelik kombime elektrik gelmiyor, Arçelik kombim sıcak su vermiyor, Arçelik kombim de petekler çalışmıyor, Arçelik kombim sigorta attırıyor, Arçelik kombim peteklere sıcak su kaçırıyor.

Bu gibi arıza durumlarında Büyükçekmece Arçelik Servisi olarak tavsiyemiz kesinlikle cihazlara kendiniz müdahale etmemeli, müdahale edecekseniz de uzman bir servise danışıp bilgi almalı ve servis kaydı oluşturmalısınız.

2 thoughts on “Büyükçekmece Arçelik Servisi

  1. Çamaşır makinenizin kazan gurubu ve amortisör grubu arızalanmış olmalı efendim. Arzu ederseniz servis ekiplerimizi yönlendirelim, cihazı görüp detaylı bir arıza tespitinde bulunalım.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis Çağrı Merkezi