Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi ve günümüzde ki önemi:

Kombi nin günümüzde ki önemi ailemiz ve evimiz için çok büyüktür. Bizleri hem iş yükünden kurtaran kombi lerimiz hem de tasarruf sağlarken evimizin ısınmasını sağlayan bu cihazların arızalanmaları da oldukça ciddi bir sorundur. Zamanla bu eşyalar çeşitli nedenlerden dolayı bozulmaktadır. Başlıca bozulma nedenlerinin başında kullanıcı hataları ve parça ömürlerinin bitmesi gelmektedir. Herhangi bir arıza durumunda evinizde bulunan bu cihazlara kendiniz müdahale etmemeli, müdahale edecekseniz de uzman bir ekibe danışıp bilgi almalısınız. Evlerimizin olmaz ise olmazlarından ve hayatımıza girmiş olan bu ürünler doğru şekilde kullanıldıklarında uzun yıllar boyunca amaçlarına hizmet etmek için üretilmişlerdir.

Kombi Servisi ve tamiri oldukça önemli bir konudur.

Böyle bir durumla karşılaştığımız zaman yapacağımız en iyi şey, Kombi Servisi hizmeti veren bir firmaya danışmak olacaktır. Revizyonmerkezi.com, size en iyi hizmeti vermek ve arızalı Kombinizi orjinal yedek parçalarla, garantili bir biçimde tamirini ve servisini sağlamaktadır. Arızalanan Kombiniz için yapacağınız en iyi şey bize danışmak olacaktır. İsterseniz arızanızla alakalı müsteri canlı destek bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası Kapsamında Kombi Servisi Bölgelerimiz;

Avcılar,Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece,Bahçeşehir, Başakşehir,Küçükçekmece, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Sultangazi, Arnavutköy, Kağıthane, Esenler

Kombinizde oluşabilecek başlıca arızalar:

  • Kombi Hiç Devreye Girmiyor
  • Peteklerim ısınmıyor
  • kombim Ateşleme Yapmıyor
  • Kombi sıcak su vermiyor
  • Kombi çok sesli Çalışıyor
  • Kombi su akıtıyor

Bu başlıca arızalarla alakalı bizden canlı destek alabilir yada servis kaydı oluşturabilirsiniz.