Profilo Servisi

Profilo Servisi

Evlerimizin tercih edilen markalardan biri olan ve satış sonrası servis hizmetleri ile göz kamaştıran Profilo Servisi, Avrupa bölgesinde müşterilerimizin hizmetinde. Dayanıklılık ve performans bakımından ödün vermeyen Profilo ürünlerinin servis ve tamiratı konusunda sizlere aynı gün servis hizmeti sunmaktayız.

Profilo ürünlerinizin servis ve parça değişimi sonrası eski performansına dönmesi için çaba sarf eden ekip arkadaşlarımız arızanızı kısa sürede gidereceklerdir. Servis ücreti ve uygun parça değişimi konusunda müşterilerinin her zaman yanında olan profilo servisi sizlere bir telefon kadar yakın!

Profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi ürünlerinizin servisi için çağrı merkezimiz ya da servis numaralarımızdan kayıt oluşturabilirsiniz.

İstanbul’da arızalı Profilo ürünlerinizin servisi için kayıt oluşturabileceğiniz bölgeler:

Revizyon merkezi olarak bu ilçelerde bulunan tüm semtlere servis hizmeti sağlayan büyük bir servis ağımız bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip çözüm odaklı ve profesyonel hizmetin keyfini çıkarmaktır…

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makinenizin ses yapması, su boşaltmaması, devreye girmemesi, su akıtması, kazanının dönmemesi gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Çamaşır makineleriniz zamanla mekanik yada elektronik arızalar verebilir. Parça ömürlerinin bitmesi veya kullanıcıya bağlı hatalardan dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendirilen Profilo çamaşır makinesi servis ekipleri arızalı çamaşır makinenizin tamirini kısa süre içinde yapacaklardır.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızın soğutmaması, su akıtması, ses yapması, devreye girmemesi, sigorta attırması, alt bölümün soğutmaması gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Buzdolabınız zaman içinde mekanik yada elektronik arızalar verebilir. Hatta parça ömürleri bitebilir ve kullanıcı hatalarından dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendirdiğimiz Profilo buzdolabı servis ekipleri sayesinde arızalı buzdolabınızın tamirini aynı gün içinde yapıp eski performansına döndüreceklerdir.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo bulaşık makinenizin su akıtması, su almaması, temiz yıkamaması, sigorta attırması, devreye girmemesi gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Bulaşık makineleriniz zamanla parça ömürlerinin bitmesi yada kullanıcı hatalarından arızaya geçebilir, hatta mekanik ve elektronik nedenlerden dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendireceğimiz Profilo bulaşık makinesi servis ekiplerimiz arızalı bulaşık makinenizin tamiri ve parça değişimini dakikalar içinde yapıp arızanızı gidereceklerdir.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Memnun müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle devamlı büyümekte ve servis kapasitemizi her geçen gün geliştirmekteyiz. İstanbul’un çeşitli ilçelerine servis hizmeti sağlayan ve kurumsal bir firma olan Profilo beyaz eşya servisi olarak bakım, arıza ve onarımda 14 Yıllık tecrübesiyle bu sektörde servis hizmeti vermektedir.

Sitemizde birçok marka ve kategorilerin listesini bulacaksınız. Evinizdeki cihazların ve beyaz eşyalarınızın bakımı, temizliği ve onarımı hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki ilgili ürün kategorisini seçmeniz ve Servis Kaydı oluşturmak için bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca Avrupa bölgesinde Profilo derin dondurucu, kurutma makinesi ve fırın servisleri içinde çağrı merkezimizden kayıt oluşturabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arıza Kaydı Oluştur
error: Content is protected !!