Vestel Servisi

Vestel Servisi

Evlerimizin tercih edilen markalardan biri olan ve satış sonrası servis hizmetleri ile göz kamaştıran Vestel Servisi, Avrupa bölgesinde müşterilerimizin hizmetindedir. Dayanıklılık ve performans bakımından ödün vermeyen Vestel ürünlerinin servis ve tamiratı konusunda sizlere aynı gün servis hizmeti sunmaktayız.

Vestel ürünlerinizin servis ve parça değişimi sonrası eski performansına dönmesi için çaba sarf eden ekip arkadaşlarımız arızanızı kısa sürede gidereceklerdir. Servis ücreti ve uygun parça değişimi konusunda müşterilerinin her zaman yanında olan Vestel servisi sizlere bir telefon kadar yakın!

Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi ürünlerinizin servisi için çağrı merkezimiz ya da servis numaralarımızdan kayıt oluşturabilirsiniz.

İstanbul’da arızalı Vestel ürünleriniz için kayıt oluşturabileceğiniz bölgeler:

Revizyon merkezi olarak bu ilçelerde bulunan tüm semtlere Vestel servis hizmeti sağlayan büyük bir servis ağımız bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip çözüm odaklı ve profesyonel hizmetin keyfini çıkarmaktır…

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınızın soğutmaması, su akıtması, ses yapması, devreye girmemesi, sigorta attırması, alt bölümün soğutmaması gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Buzdolabınız zaman içinde mekanik yada elektronik arızalar verebilir. Hatta parça ömürleri bitebilir ve kullanıcı hatalarından dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendirdiğimiz Vestel buzdolabı servis ekipleri sayesinde arızalı buzdolabınızın tamirini aynı gün içinde yapıp eski performansına döndüreceklerdir.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel çamaşır makinenizin ses yapması, su boşaltmaması, devreye girmemesi, su akıtması, kazanının dönmemesi gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Çamaşır makineleriniz zamanla mekanik yada elektronik arızalar verebilir. Parça ömürlerinin bitmesi veya kullanıcıya bağlı hatalardan dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendirilen Vestel çamaşır makinesi servis ekipleri arızalı çamaşır makinenizin tamirini kısa süre içinde yapacaklardır.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinenizin su akıtması, su almaması, temiz yıkamaması, sigorta attırması, devreye girmemesi gibi arıza durumlarında servis kaydı oluşturmalısınız. Bulaşık makineleriniz zamanla parça ömürlerinin bitmesi yada kullanıcı hatalarından arızaya geçebilir, hatta mekanik ve elektronik nedenlerden dolayı devre dışı kalabilir. Adresinize yönlendireceğimiz Vestel bulaşık makinesi servis ekiplerimiz arızalı bulaşık makinenizin tamiri ve parça değişimini dakikalar içinde yapıp arızanızı gidereceklerdir.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Memnun müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle devamlı büyümekte ve servis kapasitemizi her geçen gün geliştirmekteyiz. İstanbul’un çeşitli ilçelerine servis hizmeti sağlayan ve kurumsal bir firma olan Vestel beyaz eşya servisi olarak bakım, arıza ve onarımda 14 Yıllık tecrübesiyle bu sektörde servis hizmeti vermektedir.

Sitemizde birçok marka ve kategorilerin listesini bulacaksınız. Evinizdeki cihazların ve beyaz eşyalarınızın bakımı, temizliği ve onarımı hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki ilgili ürün kategorisini seçmeniz ve Servis Kaydı oluşturmak için bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca Avrupa bölgesinde Vestel derin dondurucu, kurutmalı çamaşır makinesi ve fırın servisleri içinde çağrı merkezimizden kayıt oluşturabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arıza Kaydı Oluştur
error: Content is protected !!